Mecz Śląsk Wrocław II - Radunia Stężyca zakończony wynikiem 2-5

Śląsk Wrocław II - Radunia Stężyca, wynik 2-5.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Śląsk Wrocław II a Radunia Stężyca wynik to 2-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-5.

W dniu 2021-10-17 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Oporowska odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 13 pomiędzy Śląsk Wrocław II a Radunia Stężyca.

Gole strzelali: J. Iskra 4' 1-0 D. Piotrowski 29' 1-1 B. Borun 43' 2-1 J. Letniowski 75' 2-2 R. Stepien 77' 2-3 J. Letniowski 80' 2-4 J. Surdykowski 90' 2-5

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: A. Lyszczarz 39'

Żółte kartki Radunia Stężyca: P. Szur 16' S. Deja 72' J. Letniowski 81' B. Kuzniarski 84'

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Czerwone kartki Radunia Stężyca:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Śląsk Wrocław II zmierzy się już z Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków i Ruch Chorzów. Kolejno natomiast Radunia Stężyca z Hutnik Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Siedlce i Motor Lublin.

Liczni fani futbolu z entuzjazmem śledzą ekscytujące poczynania, które odbywają się w lidze II Liga - East. Liczące się piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze tacy jak A. Lyszczarz P. Szur nieustannie zapewniają własnym stałym kibicom mnóstwo wrażeń. Potyczki pomiędzy graczami z ligi są bardzo zajadłe, rzadko zdarza się jednoznacznie, iż są to mecze drętwe. Nieustannie obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem, idealne asysty oraz sytuacje podbramkowe, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, żeby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich zespołów jak Śląsk Wrocław II oraz Radunia Stężyca w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Oporowska.