Dnia 2021-10-23 13:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Wisła Puławy oraz Śląsk Wrocław II: wynik końcowy 0-1

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Wisła Puławy a Śląsk Wrocław II wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2021-10-23 13:00 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 14 pomiędzy Wisła Puławy a Śląsk Wrocław II.

Gole strzelali: J. Hyjek 90' 0-1

Żółte kartki Wisła Puławy: L. Kuban 40' B. Bartosiak 73' L. Wiech 90'

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: K. Radkowski 19' J. Jezierski 53'

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Wisła Puławy zmierzy się już z Hutnik Kraków, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce oraz Motor Lublin a Śląsk Wrocław II z Znicz Pruszków. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów oraz Olimpia Elbląg.

W dzisiejszych czasach oddani kibice śledzą potyczki, które odbywają się w lidze II Liga - East. Interesujące zespoły futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze jak L. Kuban K. Radkowski nieraz zagwarantowały wyśmienitym entuzjastom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Zmagania pomiędzy zawodnikami zdarzają się zażarte, rzadko zdarza się ostatecznie, iż są to mecze usypiające. Ustawicznie obserwujemy nieprzepisowe faule, książkowe bramki i asysty, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy każdego fana, żeby przeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Wisła Puławy i Śląsk Wrocław II oraz ich udział w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion MOSiR.