Na obiekcie Stadion Oporowska miało miejsce spotkanie Śląsk Wrocław II kontra Olimpia Elbląg - wynik 3-0

 

Pierwsza część spotkania między Śląsk Wrocław II a Olimpia Elbląg zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

W dniu 2021-11-13 12:00 na stadionie Stadion Oporowska rozegrał się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 17 pomiędzy Śląsk Wrocław II a Olimpia Elbląg.

Gole strzelali: S. Bergier 17' 1-0 S. Bergier 58' 2-0 S. Krocz 64' 3-0

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: M. Pawelec 52' P. Celeban 89'

Żółte kartki Olimpia Elbląg: K. Krasa 38' P. Kurbiel 75'

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Śląsk Wrocław II stawi czoła Hutnik Kraków, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce i Motor Lublin. Kolejno natomiast Olimpia Elbląg z Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Hutnik Kraków i Wigry Suwałki.

Liczna grupa fanów z entuzjazmem śledzi poczynania, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Mocne futbolowe zespoły z tej ligi i zawodnicy tacy jak M. Pawelec K. Krasa niejednokrotnie zapewniły pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo wrażeń. Walki między graczami są nieustępliwe, bardzo rzadko bywa, że są to potyczki nużące. Nieustannie zdarzają się wyśmienite asysty oraz sytuacje podbramkowe, ostre faule kończące się żółtym kartonikiem gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać spotkania sportowe popularnej ligi II Liga - East i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Udział takich drużyn jak Śląsk Wrocław II i Olimpia Elbląg z ligi II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Oporowska.