Spotkanie Hutnik Kraków vs Śląsk Wrocław II na obiekcie Stadion Suche Stawy dnia 2021-11-20 12:00 - wynik końcowy 0-1

Hutnik Kraków vs Śląsk Wrocław II 0-1. W dniu 2021-11-20 12:00 na stadionie Stadion Suche Stawy odbył się znakomity mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 18 pomiędzy Hutnik Kraków a Śląsk Wrocław II.

Pierwsza połowa spotkania między Hutnik Kraków i Śląsk Wrocław II zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: S. Bergier 11' 0-1

Żółte kartki Hutnik Kraków: D. Zawadzki 32'

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: O. Wypart 28'

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Hutnik Kraków zmierzy się już z Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce i Motor Lublin. Kolejno natomiast Śląsk Wrocław II podejmie Pogoń Siedlce. Następne mecze zagra z drużynami Motor Lublin i Bełchatów.

Mnóstwo kibiców śledzi ciekawe potyczki ligi II Liga - East. Ciekawe zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak m.in. D. Zawadzki O. Wypart częstokroć zaserwowały kapitalnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Walki między zawodnikami z ligi zdarzają się bardzo zażarte, nie często okazuje się definitywnie, że są to spotkania nie warte uwagi. Obserwujemy wspaniałe sytuacje podbramkowe czy asysty, brutalne faule dodające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi II Liga - East i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Hutnik Kraków i Śląsk Wrocław II i ich udział w lidze II Liga - East zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Suche Stawy.