Dnia 2021-11-28 12:00 miał miejsce mecz Śląsk Wrocław II vs Pogoń Siedlce zakończony wynikiem 1-2

Śląsk Wrocław II vs Pogoń Siedlce 1-2. Dnia 2021-11-28 12:00 na obiekcie sportowym Stadion Oporowska odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Śląsk Wrocław II i Pogoń Siedlce.

Po pierwszej połowie spotkania między Śląsk Wrocław II a Pogoń Siedlce wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: M. Górski 22' 0-1 M. Górski 69' 0-2 P. Bargiel 84' 1-2

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: M. Pawelec 24' S. Michalski 60' G. Kotowicz 81' F. Olejniczak 90'

Żółte kartki Pogoń Siedlce: W. Trochim 49' W. Trochim 56' M. Piotrowski 90'

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Czerwone kartki Pogoń Siedlce: W. Trochim 56'

Główny arbiter spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Śląsk Wrocław II zmierzy się już z Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Bełchatów i Lech Poznań II. Kolejno natomiast Pogoń Siedlce podejmie Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Hutnik Kraków i Olimpia Elbląg.

Wierni kibice piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzą potyczki w lidze II Liga - East. Mocne futbolowe zespoły z tej ligi i zawodnicy tacy jak między innymi M. Pawelec W. Trochim raz za razem zagwarantowały wyborowym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Bardzo często zdarzają się bezwzględne faule, zapadające w pamięć gole czy asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Niesamowite zmagania między graczami ligowymi są niezwykle bezkompromisowe, rzadko okazuje się jednoznacznie, iż są to widowiska usypiające. Warto więc przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich iprzeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Śląsk Wrocław II i Pogoń Siedlce i ich udział w II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Oporowska.