Motor Lublin vs Śląsk Wrocław II, wynik spotkania 2-0

 

Po pierwszej połowie meczu między Motor Lublin i Śląsk Wrocław II wynik to 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2021-12-05 15:00 na obiekcie sportowym Arena Lublin rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 20. Zmierzyły się Motor Lublin oraz Śląsk Wrocław II.

Gole strzelali: D. Sedzikowski 20' 1-0 M. Fidziukiewicz 43' 2-0

Żółte kartki Motor Lublin:

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: S. Michalski 4' P. Calinski 46'

Czerwone kartki Motor Lublin:

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Motor Lublin zmierzy się już z Hutnik Kraków, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce oraz Olimpia Elbląg. Kolejno natomiast Śląsk Wrocław II z Bełchatów. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznań II oraz Garbarnia Kraków.

Kibice śledzą bardzo fascynujące poczynania, które startują w lidze II Liga - East. Uzdolnione drużyny futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo S. Michalski raz za razem zapewniły własnym stałym fanom wrażenia sięgające zenitu. Cieszące oko zmagania między graczami z ligi są zajadłe, nie często okazuje się definitywnie, że są to zmagania usypiające. Obserwujemy widowiskowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezwzględne faule zakończone czerwoną kartką, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Z tego powodu warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych iprzeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Motor Lublin i Śląsk Wrocław II w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Arena Lublin.