Na stadionie Stadion Oporowska miało miejsce spotkanie między Śląsk Wrocław II i Garbarnia Kraków - wynik końcowy 0-4

Śląsk Wrocław II vs Garbarnia Kraków 0-4.

Po pierwszej połowie spotkania między Śląsk Wrocław II a Garbarnia Kraków wynik to 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-4.

W dniu 2022-03-12 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Oporowska rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 23. Zmierzyły się ze sobą Śląsk Wrocław II i Garbarnia Kraków.

Gole strzelali: M. Klec 38' 0-1 M. Klec 54' 0-2 M. Feliks 75' 0-3 G. Marszalik 90' 0-4

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: A. Bukowski 41' M. Pawelec 44' L. Gerstenstein 48' M. Boruc 55' M. Pawelec 82' M. Mlynarczyk 87' J. Hyjek 89'

Żółte kartki Garbarnia Kraków: M. Klec 55'

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II: M. Pawelec 82'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Kruczyński. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Śląsk Wrocław II stanie naprzeciw Pogoń Grod. Mazowiecki, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice i Kalisz a Garbarnia Kraków z Hutnik Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Siedlce i Motor Lublin.

Oddani kibice z dużym zaangażowaniem śledzą pasjonujące starcia, które odbywają się w lidze II Liga - East. Interesujące futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze jak A. Bukowski M. Klec nieustannie gwarantują fantastycznym entuzjastom mnóstwo przeżyć. Walki między piłkarzami z ligi okazują się zajadłe, nie często zdarza się, że spotkania nie są interesujące. Trafiamy na przepiękne asysty oraz sytuacje podbramkowe, brutalne faule gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Warto więc przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić wydarzenia piłkarskiej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich zespołów jak Śląsk Wrocław II i Garbarnia Kraków z ligi II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Oporowska.