Na stadionie Stadion OSRiR dnia 2022-04-02 15:00 odbył się mecz Kalisz - Śląsk Wrocław II zakończony wynikiem 3-1

Dnia 2022-04-02 15:00 na obiekcie sportowym Stadion OSRiR rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 26 pomiędzy Kalisz a Śląsk Wrocław II.

Pierwsza połowa spotkania między Kalisz oraz Śląsk Wrocław II zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

 

Gole strzelali: Néstor Gordillo 44' 1-0 M. Idzik 46' 1-1 J. Staszak 67' 2-1 P. Giel 90' 3-1

Żółte kartki Kalisz: P. Stolc 72'

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: M. Zylla 42' S. Michalski 84'

Czerwone kartki Kalisz:

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II: O. Wypart 90'

Główny arbiter spotkania - . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Kalisz zmierzy się już z Hutnik Kraków, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce i Motor Lublin. Kolejno natomiast Śląsk Wrocław II z Wigry Suwałki. Następne mecze zagra z drużynami Sokół Ostróda i Stal Rzeszów.

Liczni fani śledzą starcia, które startują w lidze II Liga - East. Składające się z zdolnych graczy futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak m.in. P. Stolc M. Zylla niejednokrotnie zapewniły własnym kibicom wiele pozytywnych wrażeń. Trafiamy na idealnie wyliczone asysty oraz gole, bezlitosne faule kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Cieszące oko zmagania między graczami bywają niezwykle zażarte, nie często okazuje się ostatecznie, iż spotkania nas męczą. To też warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi II Liga - East. Kalisz oraz Śląsk Wrocław II jak ich udział w II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion OSRiR.