Mecz Znicz Pruszków - Śląsk Wrocław II zakończony wynikiem 0-1 na stadionie Stadion Znicza

Znicz Pruszków - Śląsk Wrocław II, wynik 0-1. W dniu 2022-05-07 16:00 na stadionie Stadion Znicza odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Znicz Pruszków oraz Śląsk Wrocław II.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Znicz Pruszków i Śląsk Wrocław II zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: S. Bergier 48' 0-1

Żółte kartki Znicz Pruszków: M. Mozdzen 40' M. Bochenek 48'

Żółte kartki Śląsk Wrocław II:

Czerwone kartki Znicz Pruszków:

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Główny sędzia meczu to . Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Znicz Pruszków zmierzy się już z Hutnik Kraków, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce oraz Ruch Chorzów a Śląsk Wrocław II z Olimpia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wierni fani futbolu śledzą starcia ligi II Liga - East. Ciekawe drużyny futbolowe oraz zawodnicy tacy jak M. Mozdzen wielokrotnie zapewniają fantastycznym miłośnikom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy nieczyste faule, zapadające w pamięć bramki czy asysty zapewniające niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się nieustępliwe, bardzo rzadko okazuje się jednoznacznie, że są to potyczki nie warte uwagi. Zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych,śledzić spotkania sportowe wyjątkowej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich lubianych drużyn jak Znicz Pruszków i Śląsk Wrocław II w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Znicza.