Dnia 2022-08-07 11:00 na stadionie Stadion Oporowska miał miejsce mecz między Śląsk Wrocław II i Polonia Warszawa - 1-1

W dniu 2022-08-07 11:00 na obiekcie sportowym Stadion Oporowska odbył się znakomity mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 4 pomiędzy Śląsk Wrocław II a Polonia Warszawa.

Pierwsza połowa spotkania między Śląsk Wrocław II a Polonia Warszawa zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: M. Fidziukiewicz 83' 0-1 S. Bergier 90' 1-1

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: F. Gryglak 53' M. Mlynarczyk 76'

Żółte kartki Polonia Warszawa: E. Mikolajewski 25' A. Pazio 66' F. Arak 73' P. Marciniec 84' M. Kowalski-Haberek 88'

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Piszczelok. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Śląsk Wrocław II stawi czoła Garbarnia Kraków, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg i Górnik Polkowice. Kolejno natomiast Polonia Warszawa zmierzy się z Znicz Pruszków. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznań II i Wisła Puławy.

Mnóstwo kibiców śledzi potyczki, które startują w lidze II Liga - East. Fascynujące futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze jak F. Gryglak E. Mikolajewski bardzo często zapewniły własnym wiernym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo pozytywnych wrażeń. Zmagania między zawodnikami okazują się zajadłe, rzadko zdarza się koniec końców, iż są to potyczki mało interesujące. Trafiamy na książkowe asysty czy bramki, brutalne sytuacje na faul, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych,przeglądać mecze futbolowe znanej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Udział takich znanych zespołów jak Śląsk Wrocław II i Polonia Warszawa z ligi II Liga - East zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Oporowska.