Spotkanie między Garbarnia Kraków i Śląsk Wrocław II dnia 2022-08-10 15:00: 3-1

Garbarnia Kraków - Śląsk Wrocław II 3-1. W dniu 2022-08-10 15:00 na obiekcie sportowym Stadion Garbarni przy ul. Barskiej rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 5 pomiędzy Garbarnia Kraków a Śląsk Wrocław II.

Pierwsza połowa meczu między Garbarnia Kraków oraz Śląsk Wrocław II zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Gole strzelali: S. Krocz 54' 0-1 B. Purcha 71' 1-1 P. Warczak 84' 2-1 B. Purcha 86' 3-1

Żółte kartki Garbarnia Kraków: A. Zak 7' M. Kardas 49' C. Polak 50' C. Polak 90'

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: R. Pisarczuk 61' J. Jezierski 73'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków: C. Polak 90'

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Sędzią głównym tego spotkania był A. Kozieł. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Garbarnia Kraków zmierzy się już z Lech Poznań II, następne spotkania z drużynami Wisła Puławy i Hutnik Kraków. Kolejno natomiast Śląsk Wrocław II z Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami Motor Lublin i Kalisz.

Wierni fani futbolu z zapałem śledzą ekscytujące poczynania, które dotyczą ligi II Liga - East. Ciekawe zespoły piłkarskie i zawodnicy tacy jak przykładowo A. Zak R. Pisarczuk często zaserwowały pierwszorzędnym kibicom emocje z najwyższej półki. Często zdarzają się brutalne sytuacje na faul, efektowne gole czy asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Potyczki między piłkarzami z ligi okazują się nader zajadłe, nie często bywa, że są to potyczki usypiające. Warto więc śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi II Liga - East. Garbarnia Kraków oraz Śląsk Wrocław II i ich udział w II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion Garbarni przy ul. Barskiej.