Śląsk Wrocław II kontra Olimpia Elbląg, wynik spotkania: 1-0

W dniu 2022-08-13 11:00 na obiekcie sportowym Stadion Oporowska rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 6 pomiędzy Śląsk Wrocław II a Olimpia Elbląg.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Śląsk Wrocław II i Olimpia Elbląg wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: M. Kurowski 44' 1-0

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: K. Lizakowski 49' M. Stawny 63'

Żółte kartki Olimpia Elbląg: D. Danilczyk 39'

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Główny sędzia spotkania to S. Lizak. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Śląsk Wrocław II stawi czoła Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Motor Lublin i Kalisz natomiast Olimpia Elbląg z Znicz Pruszków. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznań II i Bałtyk Gdynia.

Liczni kibice śledzą potyczki, które startują w lidze II Liga - East. Mocne futbolowe zespoły z tejże ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo K. Lizakowski D. Danilczyk nieprzerwanie gwarantują wspaniałym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy drużynami okazują się nieustępliwe, nie często zdarza się, iż potyczki męczą. Ustawicznie trafiamy na bezwzględne faule zakończone wielokrotnie żółtą kartką, idealne asysty czy bramki zapewniające wyjątkowe wrażenia z meczu. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze futbolowe ligi II Liga - East i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Śląsk Wrocław II i Olimpia Elbląg z ligi II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Oporowska.