Górnik Polkowice - Śląsk Wrocław II, wynik spotkania - 1-3

Górnik Polkowice - Śląsk Wrocław II wynik spotkania 1-3. Dnia 2022-08-20 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Górnik Polkowice i Śląsk Wrocław II.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Górnik Polkowice i Śląsk Wrocław II wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

 

Gole strzelali: H. Muszynski 2' 0-1 A. Hafez 17' 1-1 P. Bargiel 49' 1-2 P. Bargiel 90' 1-3

Żółte kartki Górnik Polkowice: K. Gosciniarek 1' R. Karmelita 30' A. Hafez 41' K. Fryzowicz 52'

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: S. Lewkot 11' O. Wypart 16' S. Krocz 27' H. Muszynski 67' L. Bejger 76'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Górnik Polkowice stanie naprzeciw Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Lech Poznań II. Kolejno natomiast Śląsk Wrocław II zmierzy się z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz i Pogoń Siedlce.

Fani śledzą poczynania w lidze II Liga - East. Utalentowane piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy jak K. Gosciniarek S. Lewkot nieustannie zapewniają wyborowym fanom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Regularnie zdarzają się brutalne faule zakończone wielokrotnie czerwoną kartką, idealnie wyliczone bramki oraz asysty, które dodają niesamowite wrażenia z meczu. Potyczki pomiędzy graczami z ligi są niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to potyczki usypiające. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi II Liga - East i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Górnik Polkowice i Śląsk Wrocław II w lidze II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Górnik.