Spotkanie Śląsk Wrocław II vs Motor Lublin zakończone wynikiem 1-1

Śląsk Wrocław II vs Motor Lublin, wynik końcowy 1-1. W dniu 2022-08-27 15:00 na obiekcie sportowym Stadion Oporowska rozegrał się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 8 pomiędzy Śląsk Wrocław II a Motor Lublin.

Po pierwszej połowie spotkania między Śląsk Wrocław II a Motor Lublin wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: M. Szmigiel 9' 1-0 E. Yohannes Kahsay 69' 1-1

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: Y. Matsenko 61' M. Stawny 80'

Żółte kartki Motor Lublin: L. Jagodzinski 28' M. Zebrakowski 29' F. Wojcik 46' S. Rudol 63' E. Yohannes Kahsay 81'

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Czerwone kartki Motor Lublin:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Śląsk Wrocław II stawi czoła Kalisz, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce oraz Stomil Olsztyn natomiast Motor Lublin zmierzy się z Polonia Środa. Następne mecze zagra z drużynami Znicz Pruszków oraz Lech Poznań II.

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców z dużym zapałem śledzi poczynania, które startują w lidze II Liga - East. Złożone z utalentowanych obrońców i napastników drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze jak Y. Matsenko L. Jagodzinski często gwarantują fantastycznym entuzjastom mnóstwo emocji. Natrafiamy na wyśmienite asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule zakończone niejednokrotnie żółtym kartonikiem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Niesamowite walki między drużynami ligowymi są zajadłe, rzadko bywa jednoznacznie, że są to widowiska statyczne. To też warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich drużyn jak Śląsk Wrocław II i Motor Lublin z ligi II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Oporowska.