Mecz Kalisz kontra Śląsk Wrocław II, wynik 3-0

Kalisz kontra Śląsk Wrocław II wynik meczu 3-0.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Kalisz a Śląsk Wrocław II zakończyła się 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

W dniu 2022-09-04 11:30 na stadionie Stadion OSRiR rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Kalisz i Śląsk Wrocław II.

Gole strzelali: P. Giel 30' 1-0 N. Gordillo 34' 2-0 M. Borecki 74' 3-0

Żółte kartki Kalisz: N. Gordillo 18' D. Kaminski 53' A. Luszkiewicz 83'

Żółte kartki Śląsk Wrocław II:

Czerwone kartki Kalisz:

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Kalisz zmierzy się już z Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Polonia Warszawa i Lech Poznań II natomiast Śląsk Wrocław II z Pogoń Siedlce. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i Jastrzębie.

Coraz częściej kibice śledzą pasjonujące starcia, które startują w lidze II Liga - East. Utalentowane drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak N. Gordillo nierzadko zaserwowały wspaniałym entuzjastom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy brutalne faule, widowiskowe gole czy asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Interesujące potyczki pomiędzy drużynami bywają niezwykle zażarte, rzadko bywa, że są to widowiska nudne. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich,przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Kalisz oraz Śląsk Wrocław II i ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion OSRiR.