Spotkanie Śląsk Wrocław II kontra Pogoń Siedlce, wynik końcowy 1-0

Śląsk Wrocław II kontra Pogoń Siedlce 1-0. W dniu 2022-09-11 15:00 na stadionie Stadion Oporowska odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 10. Zmierzyły się ze sobą Śląsk Wrocław II i Pogoń Siedlce.

Po pierwszej połowie spotkania między Śląsk Wrocław II oraz Pogoń Siedlce wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: S. Bergier 89' 1-0

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: Y. Matsenko 2' K. Lizakowski 51'

Żółte kartki Pogoń Siedlce: M. Piotrowski 65' M. Rutkowski 76' M. Wichtowski 87'

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Śląsk Wrocław II zmierzy się już z Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Jastrzębie i Znicz Pruszków natomiast Pogoń Siedlce z Znicz Pruszków. Następne mecze zagra z drużynami Wisła Puławy i Lech Poznań II.

Liczna grupa kibiców z zapałem śledzi potyczki, które tyczą się ligi II Liga - East. Mocne piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak Y. Matsenko M. Piotrowski często zapewniają wyborowym miłośnikom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Natrafiamy na bezlitosne sytuacje na faul, efektowne asysty oraz sytuacje podbramkowe, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Przyciągające uwagę zmagania między graczami z ligi są zajadłe, nie często bywa definitywnie, że są to potyczki statyczne. To też warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi II Liga - East. Śląsk Wrocław II oraz Pogoń Siedlce jak ich udział w II Liga - East zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Oporowska.