Spotkanie Śląsk Wrocław II - Wisła Puławy zakończone wynikiem 1-2

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Śląsk Wrocław II a Wisła Puławy wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2022-10-16 11:00 na stadionie Stadion Oporowska rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 15. Zmierzyły się ze sobą Śląsk Wrocław II oraz Wisła Puławy.

Gole strzelali: A. Paluchowski 58' 0-1 P. Zielinski 90' 1-1 M. Klichowicz 90' 1-2

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: S. Bergier 31' P. Calinski 44' P. Samiec-Talar 45' M. Stawny 90' J. Burta 90'

Żółte kartki Wisła Puławy: P. Skalecki 41' L. Wiech 77'

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Główny arbiter meczu to . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Śląsk Wrocław II zmierzy się już z Hutnik Kraków, następne spotkania z drużynami Siarka Tarnobrzeg oraz Radunia Stężyca a Wisła Puławy z Znicz Pruszków. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznań II oraz Jastrzębie.

Bardzo często wielu fanów piłki nożnej śledzi fascynujące starcia ligi II Liga - East. Liczące się zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak S. Bergier P. Skalecki raz za razem zaserwowały kapitalnym fanom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Zmagania pomiędzy zawodnikami zdarzają się zażarte, rzadko bywa koniec końców, że są to zmagania nie warte uwagi. Regularnie obserwujemy książkowe asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje na faul kończące się żółtą kartką gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić spotkania sportowe popularnej ligi II Liga - East. Śląsk Wrocław II i Wisła Puławy oraz ich udział w II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Oporowska.