Spotkanie Śląsk Wrocław II - Siarka Tarnobrzeg, wynik 0-0

Śląsk Wrocław II - Siarka Tarnobrzeg, wynik końcowy 0-0. Dnia 2022-10-30 12:00 na obiekcie sportowym Stadion Oporowska odbył się znakomity mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 17. Zmierzyły się ze sobą Śląsk Wrocław II oraz Siarka Tarnobrzeg.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Śląsk Wrocław II i Siarka Tarnobrzeg wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Gole strzelali: M. Stefanik 60' 0-1 M. Stefanik

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: R. Pisarczuk 6' M. Pawelec 17'

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg: S. Kaliniec 32'

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Czerwone kartki Siarka Tarnobrzeg:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Śląsk Wrocław II stanie naprzeciw Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Kotwica Kołobrzeg oraz Zagłębie Lubin II a Siarka Tarnobrzeg zmierzy się z Znicz Pruszków. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznań II oraz Wisła Puławy.

Fani śledzą starcia, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Złożone z uzdolnionych napastników i obrońców futbolowe zespoły z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak R. Pisarczuk S. Kaliniec często zagwarantowały kapitalnym miłośnikom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Zdarzają się idealnie wyliczone gole i asysty, nieczyste faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Interesujące walki między drużynami futbolowymi bywają zażarte, niezwykle rzadko bywa koniec końców, iż są to mecze statyczne. To też warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich zespołów jak Śląsk Wrocław II i Siarka Tarnobrzeg z ligi II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Oporowska.