Śląsk Wrocław II kontra Radunia Stężyca, wynik meczu: 0-1

 

Po pierwszej połowie meczu między Śląsk Wrocław II a Radunia Stężyca wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

W dniu 2022-11-05 12:00 na obiekcie sportowym Stadion Oporowska odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 18 pomiędzy Śląsk Wrocław II a Radunia Stężyca.

Gole strzelali: W. Jakubik 35' 0-1

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: O. Wypart 76'

Żółte kartki Radunia Stężyca: J. Letniowski 10' W. Jakubik 25'

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Czerwone kartki Radunia Stężyca:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Szypula. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Śląsk Wrocław II stawi czoła Kotwica Kołobrzeg, następne spotkania z drużynami Zagłębie Lubin II i Polonia Warszawa a Radunia Stężyca zmierzy się z Znicz Pruszków. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznań II i Wisła Puławy.

Oddani fani z zapałem śledzą ekscytujące starcia ligi II Liga - East. Mocne futbolowe drużyny z tej ligi i zawodnicy jak O. Wypart J. Letniowski często zapewniają wspaniałym fanom wrażenia z najwyższej półki. Systematycznie obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem, wspaniałe asysty oraz gole, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Walki między graczami zdarzają się zażarte, nie często okazuje się jednoznacznie, iż są to spotkania nudne. To też warto przeglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Śląsk Wrocław II i Radunia Stężyca jak ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Oporowska.