Na obiekcie Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka dnia 2022-11-12 12:00 miał miejsce mecz Kotwica Kołobrzeg kontra Śląsk Wrocław II zakończony wynikiem 1-1

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Kotwica Kołobrzeg i Śląsk Wrocław II zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-11-12 12:00 na stadionie Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki Regular Season - 19. Na przeciw siebie stanęły Kotwica Kołobrzeg i Śląsk Wrocław II.

Gole strzelali: S. Bergier 53' 0-1 J. Bojas 80' 1-1

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: D. Kostkowski 35' S. Murawski 87'

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: J. Jezierski 22' O. Wypart 33' O. Wypart 62' S. Krocz 79' R. Pisarczuk 88' S. Bergier 90'

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg:

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II: O. Wypart 62'

Główny sędzia spotkania - P. Idzik. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Kotwica Kołobrzeg zmierzy się już z Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II i Wisła Puławy a Śląsk Wrocław II podejmie Zagłębie Lubin II. Następne mecze zagra z drużynami Polonia Warszawa i Garbarnia Kraków.

Liczni fani futbolu śledzą ekscytujące potyczki w lidze II Liga - East. Uzdolnione drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. D. Kostkowski J. Jezierski nierzadko zaserwowały własnym kibicom mnóstwo emocji. Cieszące oko potyczki pomiędzy zawodnikami zdarzają się zażarte, nie często bywa, że spotkania nas męczą. Wielokrotnie natrafiamy na bezwzględne sytuacje na faul kończące się żółtą kartką, wyśmienite asysty i gole, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych,przeglądać mecze futbolowe popularnej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich zespołów jak Kotwica Kołobrzeg i Śląsk Wrocław II w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka.