Na stadionie Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego miało miejsce spotkanie Polonia Warszawa vs Śląsk Wrocław II zakończone wynikiem 2-1

Polonia Warszawa vs Śląsk Wrocław II, wynik 2-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Polonia Warszawa i Śląsk Wrocław II zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2023-03-04 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego rozegrał się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Polonia Warszawa i Śląsk Wrocław II.

Gole strzelali: L. Piatek 33' 1-0 M. Kurowski 67' 1-1 M. Kluska 70' 2-1

Żółte kartki Polonia Warszawa: M. Michalski 59'

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: H. Muszynski 62' K. Lizakowski 85'

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Główny arbiter spotkania to . Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu Polonia Warszawa zmierzy się już z Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II i Wisła Puławy natomiast Śląsk Wrocław II zmierzy się z Garbarnia Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Olimpia Elbląg i Górnik Polkowice.

Bardzo często wierni kibice śledzą potyczki w lidze II Liga - East. Uzdolnione zespoły futbolowe i zawodnicy jak M. Michalski H. Muszynski raz za razem zagwarantowały wspaniałym fanom mnóstwo emocji. Trafiamy na przechodzące do historii bramki oraz asysty, nieczyste faule zakończone czerwoną kartką, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Przyciągające uwagę walki pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się nader nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, iż potyczki nudzą. To też warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi II Liga - East. Polonia Warszawa i Śląsk Wrocław II jak ich udział w II Liga - East zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego.