Śląsk Wrocław II vs Górnik Polkowice, wynik spotkania: 2-1

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Śląsk Wrocław II oraz Górnik Polkowice zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2023-04-05 10:00 na obiekcie sportowym Stadion Oporowska odbył się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Śląsk Wrocław II oraz Górnik Polkowice.

Gole strzelali: D. Matuszewski 19' 1-0 J. Ciućka 37' 1-1 P. Bargiel 52' 2-1

Żółte kartki Śląsk Wrocław II:

Żółte kartki Górnik Polkowice: J. Kuzma 75' S. Kiebzak 90'

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Główny sędzia spotkania to R. Rokosz. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Śląsk Wrocław II stawi czoła Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn oraz Jastrzębie. Kolejno natomiast Górnik Polkowice z Wisła Puławy. Następne mecze zagra z drużynami Hutnik Kraków oraz Siarka Tarnobrzeg.

W dzisiejszych czasach fani piłki nożnej z dużym zapałem śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Liczące się drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak J. Kuzma często serwują kapitalnym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy drużynami są bardzo zaciekłe, rzadko bywa, że spotkania nie są warte uwagi. Często trafiamy na nieczyste faule kończące się żółtą kartką, spektakularne sytuacje podbramkowe i asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Warto więc przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej znanej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich drużyn jak Śląsk Wrocław II oraz Górnik Polkowice w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion Oporowska.