Dnia 2023-04-08 10:00 na stadionie Stadion Oporowska miało miejsce spotkanie pomiędzy Śląsk Wrocław II i Kalisz zakończone wynikiem 2-0

Śląsk Wrocław II kontra Kalisz 2-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Śląsk Wrocław II oraz Kalisz wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

W dniu 2023-04-08 10:00 na stadionie Stadion Oporowska odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 26 pomiędzy Śląsk Wrocław II a Kalisz.

Gole strzelali: D. Bałdyga 44' 1-0 M. Młynarczyk 79' 2-0

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: S. Krocz 45' O. Mielcarz 74'

Żółte kartki Kalisz: N. Gordillo 45' J. Wilczynski 86'

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Czerwone kartki Kalisz:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Łężny. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Śląsk Wrocław II zmierzy się już z Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn i Jastrzębie a Kalisz zmierzy się z Pogoń Siedlce. Następne mecze zagra z drużynami Znicz Pruszków i Lech Poznań II.

Coraz częściej liczni fani piłki nożnej śledzą ciekawe starcia, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Utalentowane drużyny futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak m.in. S. Krocz N. Gordillo nieprzerwanie serwują wspaniałym fanom emocje zapadające w pamięć. Nieustannie trafiamy na ostre faule zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, wspaniałe asysty czy bramki gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Cieszące oko walki pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się nader nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, iż potyczki nie są interesujące. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Śląsk Wrocław II oraz Kalisz w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Oporowska.