Dnia 2023-04-22 11:00 na obiekcie Stadion Oporowska odbył się mecz między Śląsk Wrocław II oraz Stomil Olsztyn: wynik końcowy 0-3

Dnia 2023-04-22 11:00 na obiekcie sportowym Stadion Oporowska odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 28 pomiędzy Śląsk Wrocław II a Stomil Olsztyn.

Po pierwszej połowie spotkania między Śląsk Wrocław II i Stomil Olsztyn wynik wynosił 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

 

Gole strzelali: H. Krawczun 23' 0-1 P. Kurbiel 35' 0-2 M. Stawny 87' 0-3

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: P. Calinski 11' J. Jezierski 21' O. Mielcarz 34'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: M. Karlikowski 63' F. Wojcik 66' B. Florek 68'

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Śląsk Wrocław II zmierzy się już z Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków oraz Lech Poznań II. Kolejno natomiast Stomil Olsztyn podejmie Znicz Pruszków. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznań II oraz Wisła Puławy.

Oddani fani futbolu z dużym entuzjazmem śledzą potyczki w lidze II Liga - East. Interesujące futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy jak P. Calinski M. Karlikowski systematycznie zapewniają kapitalnym miłośnikom futbolu wiele wrażeń. Zapadające w pamięć zmagania między drużynami piłkarskimi są bardzo nieustępliwe, niezwykle rzadko zdarza się, iż spotkania przynudzają. Zdarzają się przechodzące do historii asysty i bramki, ostre sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi II Liga - East oraz śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Udział takich drużyn jak Śląsk Wrocław II i Stomil Olsztyn w lidze II Liga - East zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Oporowska.