Spotkanie Śląsk Wrocław II kontra Jastrzębie zakończone wynikiem 2-1 na stadionie Stadion Oporowska

Śląsk Wrocław II kontra Jastrzębie 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Śląsk Wrocław II i Jastrzębie wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2023-04-29 11:30 na obiekcie sportowym Stadion Oporowska rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 29. Na przeciw siebie stanęły Śląsk Wrocław II i Jastrzębie.

Gole strzelali: D. Matuszewski 23' 1-0 P. Bargiel 45' 2-0 S. Golak 56' 2-1

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: S. Krocz 85' O. Mielcarz 90' D. Matuszewski 90' M. Lisowski 90'

Żółte kartki Jastrzębie: K. Mucha 52' P. Lech 57' K. Zych 77' K. Zych 79' S. Golak 90'

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Czerwone kartki Jastrzębie: K. Zych 79'

Sędzią głównym tego spotkania był M. Pelka. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Śląsk Wrocław II stawi czoła Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II i Wisła Puławy a Jastrzębie podejmie Polonia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Znicz Pruszków i Garbarnia Kraków.

Wierni kibice futbolu śledzą bardzo fascynujące poczynania ligi II Liga - East. Utalentowane drużyny futbolowe i zawodnicy jak S. Krocz K. Mucha wielokrotnie serwują wspaniałym fanom wrażenia sięgające zenitu. Wielokrotnie obserwujemy wyjątkowe sytuacje podbramkowe i asysty, bezwzględne faule kończące się bardzo często żółtą kartką zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między drużynami futbolowymi bywają bardzo zażarte, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, iż zmagania męczą. Z tego powodu warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi II Liga - East. Śląsk Wrocław II i Jastrzębie oraz ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Oporowska.