Spotkanie Znicz Pruszków kontra Śląsk Wrocław II zakończone wynikiem 2-1 dnia 2023-05-05 16:00 na obiekcie Stadion Znicza

Pierwsza połowa meczu między Znicz Pruszków a Śląsk Wrocław II zakończyła się wynikiem 2-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2023-05-05 16:00 na stadionie Stadion Znicza odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Znicz Pruszków i Śląsk Wrocław II.

Gole strzelali:

Żółte kartki Znicz Pruszków: Y. Tkachuk 8' M. Cegielka 61' P. Moskwik 74' P. Czarnowski 90'

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: H. Muszynski 63'

Czerwone kartki Znicz Pruszków:

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Główny sędzia spotkania to P. Dziopak. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Znicz Pruszków stanie naprzeciw Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II i Wisła Puławy a Śląsk Wrocław II z Lech Poznań II. Następne mecze zagra z drużynami Wisła Puławy i Hutnik Kraków.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice z zaangażowaniem śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Fascynujące zespoły piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Y. Tkachuk H. Muszynski nieustannie gwarantują kapitalnym kibicom emocje z najwyższej półki. Nieprzerwanie zdarzają się spektakularne gole oraz asysty, bezwzględne sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między graczami z ligi zdarzają się niezwykle zajadłe, niezwykle rzadko bywa, iż są to spotkania nużące. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi II Liga - East i śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Udział takich zespołów jak Znicz Pruszków i Śląsk Wrocław II z ligi II Liga - East zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion Znicza.