Mecz Śląsk Wrocław II vs Hutnik Kraków zakończony wynikiem 0-0 na obiekcie Stadion Oporowska

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Śląsk Wrocław II oraz Hutnik Kraków zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

W dniu 2023-05-28 10:00 na stadionie Stadion Oporowska odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Śląsk Wrocław II i Hutnik Kraków.

Gole strzelali:

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: R. Pisarczuk 6' O. Wypart 28'

Żółte kartki Hutnik Kraków: S. Chmiel 8' J. Marcinkowski 18' D. Urban 75' K. Wenger 90'

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Główny arbiter spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Śląsk Wrocław II stawi czoła Siarka Tarnobrzeg, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków i . Kolejno natomiast Hutnik Kraków z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Mnóstwo fanów futbolu śledzi ciekawe potyczki w lidze II Liga - East. Złożone z uzdolnionych obrońców/napastników piłkarskie zespoły i piłkarze jak R. Pisarczuk S. Chmiel raz za razem gwarantują wyborowym entuzjastom mnóstwo przeżyć. Regularnie natrafiamy na książkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, nieczyste sytuacje z faulem kończące się bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Potyczki pomiędzy graczami z ligi są zaciekłe, rzadko bywa, iż mecze nas nudzą. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić widowiska piłkarskie znakomitej ligi II Liga - East i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Śląsk Wrocław II oraz Hutnik Kraków oraz ich udział w II Liga - East gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Oporowska.