Stal Stalowa Wola vs SKRA Częstochowa, wynik meczu: 3-1

Napięcie osiągnęło zenit na Podkarpackim Centrum Piłki Nożnej, gdzie w ramach 32 kolejki II Ligi - East, Stal Stalowa Wola zmierzyła się z SKRA Częstochowa. Mimo wyrównanego początku, gdzie obie drużyny zdobyły po jednej bramce, Stal Stalowa Wola wykazała się większą skutecznością w drugiej połowie, kończąc rywalizację z przewagą 3-1. Spotkanie to, które odbyło się w czwartek, było kluczowym elementem w walce obu zespołów o awans w ligowej tabeli.

Relacja z meczu Stal Stalowa Wola - SKRA Częstochowa

Dramatyczne widowisko na boisku! Stal Stalowa Wola podejmowała SKRA Częstochowa na swoim terenie w ramach 32. kolejki II Ligi - East. Mecz rozpoczął się o godzinie 18:30 na malowniczym Podkarpackim Centrum Piłki Nożnej.

Gospodarze rozpoczęli mecz bardzo dynamicznie i już w 14. minucie S. Strozik wpisał się na listę strzelców, dając prowadzenie swojej drużynie 1-0. Jednak goście nie zamierzali pozostawać dłużej w tyle i w 41. minucie M. Mas wyrównał stan spotkania na 1-1.

Po przerwie emocje na boisku nieco opadły, jednak w 64. minucie K. Chelmecki ponownie wyprowadził Stal Stalową Wolę na prowadzenie, ustalając wynik na 2-1. Chwilę później, bo już w 67. minucie, P. Zaucha zapewnił swojej drużynie pewne zwycięstwo strzelając trzeciego gola dla gospodarzy.

W trakcie meczu arbiter nie omieszkał sięgnąć po karty. Żółte kartki dla Stali Stalowa Wola otrzymali D. Oko (44') oraz O. Sukiennicki (62'), natomiast w drużynie gości M. Mas (38') oraz M. Winciersz (86'). Czerwonych kartek nie odnotowano na boisku.

Po końcowym gwizdku sędziego, Stal Stalowa Wola triumfowała z wynikiem 3-1 nad SKRĄ Częstochową. Kolejne wyzwania czekają obie ekipy, a dla gospodarzy będą to spotkania z zespołami Radunii Stężyca, Zagłębia Lubin II oraz Stomilu Olsztyn, a dla gości - starcia z Kaliszem oraz nieznanym jeszcze przeciwnikiem.