Miejsce dla wszystkich fanów Hutników

Mecz Stal Stalowa Wola kontra Kalisz, wynik 0-1

Mecz Stal Stalowa Wola - Kalisz zakończony wynikiem 0-1

Wczoraj, 17 marca 2024 roku o godzinie 18:30 na terenie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Stal Stalowa Wola i Kalisz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Kalisza z wynikiem 0-1. Oto sprawozdanie z tej rywalizacji z II ligi - East, kolejka 24.

Mecz Stomil Olsztyn vs Stal Stalowa Wola, wynik 0-1

Spotkanie Stomil Olsztyn kontra Stal Stalowa Wola na stadionie Stadion OSiR: 0-1

W miniony weekend na Stadionie OSiR odbył się niezwykle emocjonujący mecz w ramach 23. kolejki II Ligi - East. Drużyny Stomil Olsztyn i Stal Stalowa Wola zmierzyły się ze sobą w walce o cenne punkty. Po zaciętym starciu to Stal Stalowa Wola wyszła zwycięsko, pokonując gospodarzy 1-0. Pomimo wyrównanej gry, bramka padła dopiero w drugiej połowie, zapewniając gościom triumf. Czy Stomil Olsztyn zdoła się podnieść po tej porażce? Czekamy na kolejne emocje na boisku!

Mecz pomiędzy Chojniczanka Chojnice kontra Stal Stalowa Wola, wynik końcowy 1-1

Spotkanie Chojniczanka Chojnice vs Stal Stalowa Wola zakończone wynikiem 1-1

Wczorajszy pojedynek pomiędzy Chojniczanką Chojnice a Stalą Stalowa Wola na stadionie Miejskim w Chojnicach zakończył się remisem 1-1. Goście zdołali wyrównać wynik po pierwszej połowie, pozostawiając kibiców obu drużyn z wrażeniami po emocjonującym starciu. Mecz, który odbył się 3 marca o godzinie 14:30, przyniósł wiele emocji i niepewności aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Stal Stalowa Wola kontra ŁKS Łódź II, wynik końcowy 1-0

Spotkanie Stal Stalowa Wola vs ŁKS Łódź II na obiekcie Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej - 1-0

W ostatniej kolejce II Ligi - East drużyna Stali Stalowa Wola podejmowała ŁKS Łódź II na własnym terenie w Podkarpackim Centrum Piłki Nożnej. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1-0, a jedynego gola zdobyli już w pierwszej połowie. Spotkanie odbyło się 3 dni temu o godzinie 16:00, a kibice mogli cieszyć się z emocjonującej rywalizacji na boisku.

Mecz pomiędzy Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce, wynik 2-1

Dnia 2023-11-27 15:15 na stadionie Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej miało miejsce spotkanie Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce zakończone wynikiem 2-1

W dniu 27 listopada 2023 roku o godzinie 15:15 na terenie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej odbył się mecz II ligi - East pomiędzy drużynami Stal Stalowa Wola i Pogoń Siedlce. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1, pomimo że na przerwę wynik był 0-1 na korzyść Pogoni Siedlce.

Zagłębie Lubin II kontra Stal Stalowa Wola 4-0

Spotkanie Zagłębie Lubin II kontra Stal Stalowa Wola dnia 2023-11-12 12:00 - 4-0

W sobotę, na Stadionie Zagłębia Lubin, odbył się emocjonujący mecz II Ligi - East pomiędzy drużynami Zagłębie Lubin II i Stal Stalowa Wola. Ostatecznie zwycięzcą spotkania okazała się drużyna gospodarzy, która pokonała rywali wynikiem 4-0. Już po pierwszej połowie meczu Zagłębie Lubin II prowadziło 1-0. To kolejne zwycięstwo dla drużyny, która zachwyca coraz lepszymi rezultatami w tej sezonie.

Mecz pomiędzy Stal Stalowa Wola kontra Radunia Stężyca, wynik końcowy 1-2

Spotkanie Stal Stalowa Wola - Radunia Stężyca zakończone wynikiem 1-2 dnia 2023-11-05 14:00

W sobotę, 5 listopada 2023 roku, odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Stal Stalowa Wola oraz Radunia Stężyca. Spotkanie odbyło się na terenie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej, a sędzią głównym był . Obie drużyny zaprezentowały się bardzo dobrze, ale to Radunia Stężyca zakończyła mecz z wynikiem 2-1 na swoją korzyść. Wynik na przerwę był remisowy, 0-0, co dowodzi wyrównanej rywalizacji na boisku. Mecz był częścią 16. kolejki II Ligi - East. Czytaj dalej, aby poznać szczegóły tego emocjonującego spotkania!

SKRA Częstochowa vs Stal Stalowa Wola, wynik końcowy 1-2

Na stadionie Stadion ul. Loretańska odbył się mecz między SKRA Częstochowa oraz Stal Stalowa Wola zakończony wynikiem 1-2

W meczu II Ligi - East pomiędzy drużynami SKRA Częstochowa a Stal Stalowa Wola, to Stal Stalowa Wola odniosła zwycięstwo, pokonując rywali 2-1. Choć SKRA Częstochowa miała trudności od pierwszej połowy, Stal Stalowa Wola utrzymała swoją przewagę, prowadząc 1-0 na przerwę. Mecz odbył się na stadionie ul. Loretańska, a dokładna data i godzina to 27 października 2023, 18:30.

Kotwica Kołobrzeg - Stal Stalowa Wola, wynik końcowy 1-0

Mecz Kotwica Kołobrzeg - Stal Stalowa Wola, wynik końcowy 1-0

W meczu II Ligi - East pomiędzy Kotwicą Kołobrzeg a Stalą Stalowa Wola padł wynik 1-0 na korzyść gospodarzy. Spotkanie rozegrane na Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka przebiegało z napięciem, a pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Ostateczne rozstrzygnięcie nastąpiło dopiero w drugiej połowie, kiedy to drużyna Kotwicy zdobyła zwycięskiego gola. Mecz sędziował R. Trochimiuk.

Mecz pomiędzy Stal Stalowa Wola vs Olimpia Grudziądz, wynik 2-0

Stal Stalowa Wola vs Olimpia Grudziądz, wynik meczu - 2-0

W meczu II Ligi - East pomiędzy drużynami Stal Stalowa Wola oraz Olimpia Grudziądz, zwycięstwo odnieśli gospodarze. Wynik końcowy to 2-0, a już na przerwę Stal prowadziła tym samym rezultatem. Spotkanie odbyło się w Podkarpackim Centrum Piłki Nożnej, a sędzią tego meczu był .