Spotkanie Stal Stalowa Wola vs ŁKS Łódź II na obiekcie Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej - 1-0

W ostatniej kolejce II Ligi - East drużyna Stali Stalowa Wola podejmowała ŁKS Łódź II na własnym terenie w Podkarpackim Centrum Piłki Nożnej. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1-0, a jedynego gola zdobyli już w pierwszej połowie. Spotkanie odbyło się 3 dni temu o godzinie 16:00, a kibice mogli cieszyć się z emocjonującej rywalizacji na boisku.

Relacja z meczu Stal Stalowa Wola - ŁKS Łódź II

Na malowniczym Podkarpackim Centrum Piłki Nożnej odbyło się starcie pomiędzy Stalą Stalowa Wola a ŁKS-em Łódź II. Spotkanie to miało miejsce w ramach 21. kolejki II Ligi - East. Sędzią głównym tego pojedynku był P. Szypuła. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice obu drużyn dopingowali swoich ulubieńców przez całe 90 minut.

Pierwsza połowa rozpoczęła się dynamicznie, a już w 15. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Bramkę strzelił L. Klisiewicz po asyście innego zawodnika. Był to jedyny gol tego meczu, który zapewnił Stali Stalowa Wola zwycięstwo 1-0.

Spotkanie nie obyło się bez kontrowersji, a sędzia musiał kilkukrotnie sięgać po kartki. Zarówno gospodarze, jak i goście otrzymali żółte kartki, a dwie czerwone kartki (jedna dla każdej drużyny) znacząco wpłynęły na przebieg meczu. L. Klisiewicz z Stali został ukarany czerwoną kartką już w 28. minucie, natomiast M. Sliwa z ŁKS-u zobaczył drugą żółtą kartkę i musiał opuścić boisko w 67. minucie.

Stal Stalowa Wola zakończyła ten mecz z jednobramkowym zwycięstwem, ale straty dwóch zawodników na czerwonych kartkach mogą zaważyć na ich kolejnych występach. Następne mecze obu drużyn zapowiadają się interesująco, a kibice na pewno czekają z niecierpliwością na ich przebieg.