Radunia Stężyca vs Śląsk Wrocław II, wynik meczu: 4-2

Radunia Stężyca vs Śląsk Wrocław II 4-2. Dnia 2022-04-27 15:00 na obiekcie sportowym Gminny Stadion Sportowy rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Radunia Stężyca i Śląsk Wrocław II.

Pierwsza połowa meczu między Radunia Stężyca a Śląsk Wrocław II zakończyła się wynikiem 3-0. Końcowy wynik meczu to 4-2.

Gole strzelali: D. Retlewski 5' 1-0 K. Lizakowski 13' 2-0 W. Łuczak 33' 3-0 P. Bargiel 57' 3-1 P. Samiec-Talar 59' 3-2 W. Łuczak 86' 4-2

Żółte kartki Radunia Stężyca: S. Nowicki 46' D. Retlewski 55' K. Lizakowski 65' D. Szuprytowski 82' P. Szur 88'

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: S. Michalski 29' O. Wypart 36'

Czerwone kartki Radunia Stężyca:

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Sędzią głównym tego spotkania był A. Aluszyk. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Radunia Stężyca zmierzy się już z Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Motor Lublin i Bełchatów. Kolejno natomiast Śląsk Wrocław II podejmie Znicz Pruszków. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów i Olimpia Elbląg.

Coraz częściej liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą pasjonujące starcia, które dotyczą ligi II Liga - East. Mocne zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak między innymi S. Nowicki S. Michalski częstokroć zapewniły wyborowym miłośnikom wiele pozytywnych emocji. Niesamowite potyczki między drużynami futbolowymi bywają niezwykle bezkompromisowe, nie często zdarza się ostatecznie, iż są to spotkania nie warte uwagi. Ustawicznie natrafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem, widowiskowe gole czy asysty, które dodają wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Dlatego też warto przeglądać widowiska sportowe lubianej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Udział takich lubianych drużyn jak Radunia Stężyca i Śląsk Wrocław II z ligi II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Gminny Stadion Sportowy.