Na obiekcie Stadion Suche Stawy odbył się mecz pomiędzy Hutnik Kraków i Stal Stalowa Wola: 1-1

W najnowszym starciu II ligi - East drużyny Hutnika Kraków i Stali Stalowa Wola zmierzyły się na boisku Stadionu Suche Stawy. Mecz zakończył się remisem 1-1, pomimo prowadzenia Stali Stalowa Wola 1-0 na przerwę. Spotkanie odbyło się 8 dni temu, 24 marca o godzinie 11:00.

Relacja z meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Hutnik Kraków i Stal Stalowa Wola

W dniu 24 marca 2024 roku o godzinie 11:00 na stadionie Suche Stawy odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Hutnik Kraków a Stal Stalowa Wola w ramach 25. kolejki II Ligi - East. Mecz zakończył się remisem 1-1, a wynik do przerwy wynosił 0-1 na korzyść gości.

Na boisku zawodnicy obu drużyn zaprezentowali wysoki poziom gry, starając się kontrolować przebieg spotkania i zdobyć bramki, które miały odmienić losy pojedynku.

Pierwszą bramkę meczu zdobył J. Gorski dla Stali Stalowa Wola w 25. minucie, wykorzystując sytuację strzelecką i dając swojej drużynie prowadzenie 0-1.

W drugiej połowie Hutnik Kraków podjął ofensywę, starając się odrobić straty. W 47. minucie D. Rakels wpisał się na listę strzelców, wyrównując wynik na 1-1 po precyzyjnym uderzeniu.

Spotkanie było pełne napięcia i intensywnej rywalizacji, czego dowodem były liczne żółte kartki przyznane przez sędziego. Gospodarze z drużyny Hutnik Kraków otrzymali kartki: P. Kielis (4'), M. Wrobel (48'), M. Drag (71'), I. Tarasovs (87'). Z kolei zawodnicy Stali Stalowa Wola ukarani zostali kartkami: D. Oko (43'), O. Sukiennicki (81').

Mimo zażartej walki, żadna z drużyn nie zdołała zdobyć kolejnej bramki, co zaowocowało remisem 1-1 na koniec meczu.

Następne mecze w rozgrywkach II Ligi - East dla drużyny Hutnik Kraków to starcia z zespołami Stomil Olsztyn, Kalisz oraz Chojniczanka Chojnice. Natomiast Stal Stalowa Wola zmierzy się z drużynami Sandecja Nowy Sącz, Polonia Bytom oraz Olimpia Elbląg.