Na stadionie Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej dnia 2024-03-28 18:30 miało miejsce spotkanie Stal Stalowa Wola kontra Sandecja Nowy Sącz - wynik końcowy 2-1

W ostatnim spotkaniu II Ligi - East drużyny Stal Stalowa Wola oraz Sandecja Nowy Sącz zmierzyły się na boisku Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej. Mecz, który odbył się 28 marca o godzinie 18:30, zakończył się zwycięstwem Stali Stalowa Wola 2-1, po tym jak wynik na przerwę był remisowy 0-0. Wydarzenia z tego starcia z pewnością zapadną w pamięć kibicom obu ekip.

Relacja z meczu Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz

Dzisiejszego wieczoru na stadionie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej odbyło się emocjonujące starcie pomiędzy drużynami Stal Stalowa Wola a Sandecją Nowy Sącz. Atmosfera na trybunach była gęsta, kibice obu zespołów dopingowali swoich ulubieńców, tworząc niesamowite widowisko piłkarskie.

Sędzia główny K. Iwanowicz poprowadził mecz z należytą starannością, pilnując rygoru na boisku. Zarówno gospodarze, jak i goście byli zdeterminowani, by zdobyć trzy punkty w tej ważnej konfrontacji II Ligi - East.

Początek meczu był bardzo wyrównany, obie drużyny starały się narzucić swój styl gry, jednak żadna ze stron nie potrafiła wykreować klarownej sytuacji podbramkowej. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, ale emocje miały jeszcze nadejść.

Druga połowa rozpoczęła się dynamicznie, a już w 66. minucie na listę strzelców wpisał się J. Górski, zdobywając prowadzenie dla Stali Stalowa Wola. Goście z Sandecji nie zamierzali jednak się poddać i w 76. minucie R. Gołębiowski wyrównał wynik po zmyłce w obronie gospodarzy.

Meczu nie brakowało zaciętych pojedynków, co potwierdzały żółte kartki, których nie brakowało. W 83. minucie kolejną żółtą kartkę obejrzał zawodnik Stali, J. Banach. W 86. minucie fani Stali Stalowa Wola oszaleli ze szczęścia, gdy A. Ziarko strzałem głową ponownie wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1 na korzyść Stali Stalowa Wola. Wspaniała walka obu zespołów dostarczyła kibicom mnóstwo emocji i niezapomnianych chwil na boisku.

Teraz obie drużyny będą musiały skupić się na kolejnych meczach. Dla Stali Stalowa Wola następne starcia to konfrontacje z Polonią Bytom, Olimpią Elbląg oraz Lechem Poznań II. Natomiast Sandecja Nowy Sącz zmierzy się z zespołami Stomil Olsztyn, Kalisz oraz Hutnik Kraków.