Dnia 2023-11-27 15:15 na stadionie Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej miało miejsce spotkanie Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce zakończone wynikiem 2-1

W dniu 27 listopada 2023 roku o godzinie 15:15 na terenie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej odbył się mecz II ligi - East pomiędzy drużynami Stal Stalowa Wola i Pogoń Siedlce. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1, pomimo że na przerwę wynik był 0-1 na korzyść Pogoni Siedlce.

Relacja z meczu Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce

Dziś na Podkarpackim Centrum Piłki Nożnej odbył się mecz II Ligi - East pomiędzy Stal Stalowa Wola a Pogoń Siedlce. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny od pierwszego gwizdka sędziego. Mecz zapowiadał się emocjonująco i nie zawiodł.

Pierwsza połowa spotkania była zacięta, obie drużyny starały się przejąć inicjatywę, ale to goście z Pogoni Siedlce jako pierwsi umieścili piłkę w siatce. J. Sinior w 35. minucie zapewnił swojej drużynie prowadzenie 1-0. Gospodarze starali się odrobić straty, ale do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Druga połowa to ciągła walka o zdobycie bramek. W 66. minucie B. Pioterczak wyrównał stan meczu na 1-1, dając nadzieję kibicom Stali Stalowa Wola. Spotkanie nabrało jeszcze większego tempa, obie drużyny starały się zdobyć zwycięskiego gola. W doliczonym czasie gry, A. Imiela strzelił bramkę na wagę zwycięstwa dla gospodarzy, ustalając wynik meczu na 2-1.

Mecz obfitował także w wiele fauli, co zaowocowało żółtymi kartkami. Zawodnicy obu drużyn musieli zachować ostrożność, aby nie otrzymać drugiej żółtej kartki i tym samym czerwonej. Ostatecznie, żółte kartki zostały pokazane J. Kowalskiemu, L. Furtakowi, D. Urbanowi i J. Górskiemu ze Stali Stalowa Wola, oraz K. Misowi i T. Lewandowskiemu z Pogoni Siedlce.

Następne mecze obu drużyn zapowiadały się równie emocjonująco, a kibice już nie mogą doczekać się kolejnych spotkań swoich ulubionych zespołów. Mecz zakończony wynikiem 2-1 zapewnił wielkie emocje i niezapomniane wrażenia wszystkim obecnym na stadionie.