Spotkanie Zagłębie Lubin II kontra Stal Stalowa Wola dnia 2023-11-12 12:00 - 4-0

W sobotę, na Stadionie Zagłębia Lubin, odbył się emocjonujący mecz II Ligi - East pomiędzy drużynami Zagłębie Lubin II i Stal Stalowa Wola. Ostatecznie zwycięzcą spotkania okazała się drużyna gospodarzy, która pokonała rywali wynikiem 4-0. Już po pierwszej połowie meczu Zagłębie Lubin II prowadziło 1-0. To kolejne zwycięstwo dla drużyny, która zachwyca coraz lepszymi rezultatami w tej sezonie.

Mecz pomiędzy drużynami Zagłębie Lubin II i Stal Stalowa Wola

W dniu 12 listopada 2023 roku o godzinie 12:00 na stadionie Zagłębia Lubin odbył się mecz pomiędzy drużynami Zagłębie Lubin II i Stal Stalowa Wola. Spotkanie odbyło się w ramach 17 kolejki II Ligi - East.

Relacja z meczu

Atmosfera na stadionie była gęsta, obie drużyny weszły na boisko z determinacją, gotowe do walki o zwycięstwo. Zagłębie Lubin II zdominowało pierwszą połowę, co zaowocowało bramką strzeloną przez R. Adamskiego w 3. minucie. Wynik na przerwę to 1-0 dla gospodarzy.

W drugiej połowie Stal Stalowa Wola próbowała odwrócić losy meczu, jednak to Zagłębie Lubin II było zdecydowanie lepsze. R. Adamski zdobył kolejne bramki w 46. i 61. minucie, a P. Kusztal dołożył gola w 57. minucie, ustalając wynik na 4-0 dla gospodarzy.

W trakcie meczu nie padły żadne bramki dla drużyny Stal Stalowa Wola. Zagłębie Lubin II zaprezentowało skuteczną grę, a efektem tego była przewaga na boisku, której Stal Stalowa Wola nie była w stanie przełamać.

Kartki żółte zostały pokazane J. Kolanowi (37'), R. Adamskiemu (41'), C. Popielcowi (45'), K. Sochanowi (64') oraz D. Dudzińskiemu (73') z Zagłębia Lubin II oraz J. Górskiemu (13', 33'), L. Furtakowi (43'), L. Soszyńskiemu (82') i P. Rogali (89') z drużyny Stal Stalowa Wola.

Sędzia nie ukarał żadnej z drużyn czerwoną kartką.

Następne mecze dla Zagłębie Lubin II to spotkania z drużynami Stomil Olsztyn, Kalisz oraz Hutnik Kraków. Natomiast Stal Stalowa Wola zmierzy się z Jastrzębiem, Pogonią Siedlce oraz Wisłą Puławy.

Spotkanie na stadionie Zagłębia Lubin zakończyło się wynikiem 4-0 dla gospodarzy, którzy zasłużenie sięgnęli po zwycięstwo. Emocjonujący mecz pozostawił wrażenie zarówno u kibiców, jak i zawodników, a relacja z tego spotkania na długo pozostanie w pamięci wszystkich miłośników piłki nożnej.