Stal Stalowa Wola - Polonia Bytom, wynik spotkania 1-0

Stal Stalowa Wola - Polonia Bytom wynik 1-0. W dniu 2023-09-24 13:00 na obiekcie sportowym Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej odbył się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Stal Stalowa Wola i Polonia Bytom.

Po pierwszej połowie spotkania między Stal Stalowa Wola a Polonia Bytom wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: L. Klisiewicz 59' 1-0

Żółte kartki Stal Stalowa Wola: L. Seweryn 20' L. Klisiewicz 28' J. Gorski 90'

Żółte kartki Polonia Bytom: P. Stefanski 5' T. Gajda 75'

Czerwone kartki Stal Stalowa Wola:

Czerwone kartki Polonia Bytom:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Stal Stalowa Wola stawi czoła Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg i Lech Poznań II natomiast Polonia Bytom zmierzy się z Pogoń Szczecin II. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i Kalisz.

W dzisiejszych czasach wielu fanów futbolu śledzi poczynania, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Uzdolnione zespoły piłkarskie z tejże ligi i piłkarze jak L. Seweryn P. Stefanski wielokrotnie gwarantują pierwszorzędnym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Potyczki między graczami zdarzają się zagorzałe, nie często zdarza się, iż potyczki przynudzają. Bardzo często obserwujemy bezlitosne faule kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, idealnie wyliczone gole oraz asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich oraz śledzić spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Stal Stalowa Wola oraz Polonia Bytom jak ich udział w II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej.