Stal Stalowa Wola - Stomil Olsztyn, wynik meczu 0-1

Dnia 2023-08-26 17:00 na obiekcie sportowym Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej odbył się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 6. Zmierzyły się Stal Stalowa Wola i Stomil Olsztyn.

Po pierwszej połowie meczu między Stal Stalowa Wola oraz Stomil Olsztyn wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: M. Karlikowski 59' 0-1

Żółte kartki Stal Stalowa Wola: L. Klisiewicz 61' J. Gorski 88'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: I. Kosmicki 78' F. Szabaciuk 88'

Czerwone kartki Stal Stalowa Wola:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Główny arbiter meczu to M. Piszczelok. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Stal Stalowa Wola stanie naprzeciw Kalisz, następne spotkania z drużynami Hutnik Kraków i Sandecja Nowy Sącz natomiast Stomil Olsztyn zmierzy się z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz i Hutnik Kraków.

Bardzo często kibice z dużym zaangażowaniem śledzą fascynujące potyczki, które startują w lidze II Liga - East. Fascynujące drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak L. Klisiewicz I. Kosmicki nieprzerwanie sprawiają wspaniałym miłośnikom piłki nożnej wiele wrażeń. Zapadające w pamięć zmagania między drużynami futbolowymi są bardzo zagorzałe, nie często bywa ostatecznie, że mecze nas nudzą. Obserwujemy nieczyste faule, widowiskowe gole czy asysty, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić spotkania sportowe lubianej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Stal Stalowa Wola oraz Stomil Olsztyn w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej.