Mecz Lech Poznań II - Śląsk Wrocław II zakończony wynikiem 0-3

Dnia 2022-03-05 12:00 na stadionie Stadion Amiki Wronki rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Lech Poznań II i Śląsk Wrocław II.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Lech Poznań II a Śląsk Wrocław II wynik wynosił 0-3. Końcowy wynik meczu to 0-3.

 

Gole strzelali: S. Bergier 8' 0-1 S. Bergier 38' 0-2 A. Bukowski 45' 0-3

Żółte kartki Lech Poznań II: J. Antczak 12' E. Kryg 90'

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: G. Kotowicz 90'

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Główny arbiter meczu - A. Aluszyk. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Lech Poznań II zmierzy się już z Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Hutnik Kraków i Pogoń Siedlce natomiast Śląsk Wrocław II zmierzy się z Garbarnia Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Grod. Mazowiecki i Chojniczanka Chojnice.

Liczna grupa fanów futbolu śledzi starcia w lidze II Liga - East. Mocne drużyny piłkarskie z tej ligi i piłkarze jak J. Antczak G. Kotowicz często serwują fantastycznym sympatykom wiele wrażeń. Nieustannie zdarzają się nieprzepisowe faule, przechodzące do historii asysty czy sytuacje podbramkowe, które zapewniają niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Niesamowite walki pomiędzy graczami z ligi okazują się bardzo zażarte, rzadko zdarza się, iż potyczki nas męczą. Z tego powodu warto oglądać widowiska sportowe ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Lech Poznań II oraz Śląsk Wrocław II i ich udział w II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Amiki Wronki.