Spotkanie Stal Stalowa Wola - Radunia Stężyca zakończone wynikiem 1-2 dnia 2023-11-05 14:00

W sobotę, 5 listopada 2023 roku, odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Stal Stalowa Wola oraz Radunia Stężyca. Spotkanie odbyło się na terenie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej, a sędzią głównym był . Obie drużyny zaprezentowały się bardzo dobrze, ale to Radunia Stężyca zakończyła mecz z wynikiem 2-1 na swoją korzyść. Wynik na przerwę był remisowy, 0-0, co dowodzi wyrównanej rywalizacji na boisku. Mecz był częścią 16. kolejki II Ligi - East. Czytaj dalej, aby poznać szczegóły tego emocjonującego spotkania!

Sprawozdanie z meczu

Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej było świadkiem niezwykle emocjonującego starcia pomiędzy drużynami Stal Stalowa Wola oraz Radunia Stężyca, które zakończyło się zwycięstwem gości 1-2.

Początek spotkania przyniósł zaciętą rywalizację obu drużyn. Mimo licznych prób, żadna nie zdołała znaleźć drogi do bramki przeciwnika, co skutkowało wynikiem 0-0 na przerwę.

W drugiej połowie meczu emocje sięgnęły zenitu. Pierwsza bramka padła w 69 minucie, kiedy to M. Kuzimski z drużyny Radunia Stężyca umieścił piłkę w siatce, dając swojej drużynie prowadzenie 0-1. Pięć minut później, P. Mularczyk podwyższył prowadzenie dla gości, strzelając drugą bramkę. Stal Stalowa Wola nie poddała się i w 88 minucie A. Ziarko zdobył honorowego gola, ustalając wynik meczu na 1-2.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. Sędzia musiał pokazać żółte kartki zawodnikom obydwu drużyn, aż pięć piłkarzy Radunia Stężyca zobaczyło żółte kartki, co świadczy o zaciętej grze.

Nadchodzące mecze dla Stal Stalowa Wola to starcia z Zagłębiem Lubin II, Jastrzębiem oraz Pogonią Siedlce. Natomiast drużyna Radunia Stężyca zmierzy się z Stomilem Olsztyn, Kaliszem oraz Hutnikiem Kraków.