Mecz Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków zakończony wynikiem 2-1 na obiekcie Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej

Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków, wynik końcowy 2-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Stal Stalowa Wola a Hutnik Kraków zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2023-09-10 14:15 na obiekcie sportowym Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej rozegrał się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 8 pomiędzy Stal Stalowa Wola a Hutnik Kraków.

Gole strzelali: K. Lelek 32' 0-1 A. Imiela 34' 1-1 L. Klisiewicz 75' 2-1

Żółte kartki Stal Stalowa Wola: A. Imiela 66' K. Chelmecki 87'

Żółte kartki Hutnik Kraków: D. Zawadzki 18' K. Glogowski 22' M. Drag 34' M. Budzinski 65' P. Kielis 83'

Czerwone kartki Stal Stalowa Wola:

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Główny arbiter spotkania - R. Rokosz. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Stal Stalowa Wola stanie naprzeciw Polonia Bytom, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków oraz Olimpia Elbląg. Kolejno natomiast Hutnik Kraków z Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz Sandecja Nowy Sącz.

Kibice śledzą ciekawe potyczki w lidze II Liga - East. Interesujące drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak A. Imiela D. Zawadzki często zapewniają wspaniałym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy piłkarzami zdarzają się bardzo nieustępliwe, rzadko zdarza się jednoznacznie, że są to potyczki nie warte uwagi. Często zdarzają się książkowe asysty i bramki, bezwzględne faule zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem, które gwarantują niesamowite wrażenia z meczu. Z tego powodu warto przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Udział takich zespołów jak Stal Stalowa Wola i Hutnik Kraków z ligi II Liga - East zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej.