Mecz Siarka Tarnobrzeg vs Śląsk Wrocław II zakończony wynikiem 1-0

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Siarka Tarnobrzeg a Śląsk Wrocław II zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2023-06-04 16:00 na obiekcie sportowym Stadion OSiR Wisła rozegrał się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 34. Zmierzyły się ze sobą Siarka Tarnobrzeg i Śląsk Wrocław II.

Gole strzelali: P. Cichocki 81' 1-0

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg: K. Cichon 72'

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: H. Muszynski 38' M. Stawny 38' P. Calinski 45' M. Mlynarczyk 82'

Czerwone kartki Siarka Tarnobrzeg:

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Siarka Tarnobrzeg stawi czoła , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Śląsk Wrocław II z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej zauważamy, że oddani kibice futbolu z dużym zapałem śledzą ekscytujące potyczki, które tyczą się ligi II Liga - East. Uzdolnione futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze tacy jak m.in. K. Cichon H. Muszynski wielokrotnie zagwarantowały swoim fanom emocje sięgające zenitu. Nieustannie trafiamy na brutalne sytuacje z faulem kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem, zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe czy asysty, które gwarantują niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Potyczki pomiędzy drużynami bywają bardzo zażarte, rzadko zdarza się, że są to potyczki usypiające. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Siarka Tarnobrzeg oraz Śląsk Wrocław II oraz ich udział w lidze II Liga - East zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion OSiR Wisła.