Spotkanie ŁKS Łódź II kontra Stal Stalowa Wola zakończone wynikiem 3-0 dnia 2023-08-13 10:00 na obiekcie Stadion Miejski LKS Lodz

W dniu 2023-08-13 10:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz odbył się interesujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 4 pomiędzy ŁKS Łódź II a Stal Stalowa Wola.

Po pierwszej połowie spotkania między ŁKS Łódź II i Stal Stalowa Wola wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Gole strzelali: V. Okhronchuk 69' 1-0 O. Koprowski 85' 2-0 W. Kosciuk 90' 3-0

Żółte kartki ŁKS Łódź II: V. Okhronchuk 9' Ricardo Goncalves 22' M. Bakowicz 27' O. Koprowski 90'

Żółte kartki Stal Stalowa Wola: L. Soszynski 45' D. Maluga 84' K. Iwao 90'

Czerwone kartki ŁKS Łódź II:

Czerwone kartki Stal Stalowa Wola:

Główny sędzia meczu to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna ŁKS Łódź II stanie naprzeciw Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Kalisz i Hutnik Kraków. Kolejno natomiast Stal Stalowa Wola z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i Kalisz.

Wielu kibiców śledzi interesujące potyczki, które tyczą się ligi II Liga - East. Utalentowane zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak V. Okhronchuk L. Soszynski nieustannie zapewniają kapitalnym sympatykom mnóstwo przeżyć. Zapadające w pamięć walki między piłkarzami ligowymi są niezwykle zagorzałe, nie często bywa jednoznacznie, że spotkania przynudzają. Stale zdarzają się idealnie wyliczone bramki i asysty, bezwzględne sytuacje na faul zakończone bardzo często żółtym kartonikiem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi II Liga - East i śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak ŁKS Łódź II i Stal Stalowa Wola z ligi II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.