Dnia 2024-05-04 15:30 na obiekcie Stadion Miejski im. Bronisława Malinowskiego miało miejsce spotkanie Olimpia Grudziądz kontra Stal Stalowa Wola: 1-3

W sobotę, 4 maja, na Stadionie Miejskim im. Bronisława Malinowskiego odbył się mecz II Ligi - East pomiędzy drużynami Olimpia Grudziądz i Stal Stalowa Wola. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-3 na korzyść gości, którzy prowadzili 0-1 po pierwszej połowie.

Mecz Pomiędzy Olimpia Grudziądz a Stal Stalowa Wola - Relacja

Stadion: Na Stadionie Miejskim im. Bronisława Malinowskiego rozegrano emocjonujące starcie między Olimpią Grudziądz a Stal Stalowa Wola.

Sędzia Główny: Na murawie czuwał M. Jenda, który miał niełatwe zadanie podczas tego spotkania.

Atmosfera: Trybuny wypełnione były po brzegi, kibice obu drużyn wspierali swoich podopiecznych do ostatnich minut meczu.

Składy drużyn: Oba zespoły wyszły na boisko w mocnych składach, gotowe do walki o zwycięstwo.

Sprawozdanie z Meczu:

1' - 45'
Początek spotkania należał do gości, którzy od samego startu narzucili swoje warunki. Olimpia Grudziądz starała się odpowiedzieć, ale to Stal Stalowa Wola wyszła na prowadzenie po bramce B. Zbiciaka w 20. minucie. Do przerwy goście prowadzili 1-0, a gospodarze mieli trudności z przełamaniem defensywy rywali.

64' - 81'
Po przerwie to Stal Stalowa Wola zwiększyła swoją przewagę. A. Ziarko zdobył drugiego gola dla gości w 64. minucie, podnosząc prowadzenie do 2-0. Jednak Olimpia Grudziądz nie zamierzała się poddać i w 81. minucie I. Tsiupa zmniejszył wynik na 1-2, dając nadzieję gospodarzom na odwrócenie losów meczu.

90' - 93'
W końcówce emocji nie brakowało. Olimpia Grudziądz atakowała, aby uratować remis, ale to Stal Stalowa Wola okazała się skuteczniejsza. O. Sukiennicki strzelił trzeciego gola dla gości w doliczonym czasie gry, ustalając wynik spotkania na 1-3. Mimo gorącej końcówki, to goście cieszyli się z trzech punktów po zakończonym meczu.

Kartki:
Żółte kartki dla Gospodarzy zostały pokazane w 13', 62' i 90' minucie, natomiast B. Pioterczak z Stali Stalowa Wola został ukarany żółtą kartką w 45. minucie. Gospodarze z Olimpii Grudziądz zakończyli mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce otrzymanej w doliczonym czasie gry.